06 اکتبر

بهینه سازی رسانه های اجتماعی و ارتباط آن با SEO «SEO Warrior

شوق و حال وجود دارد که چندی پیش با نام شبکه های اجتماعی شناخته شد. سایت های شبکه های اجتماعی با نام هایی مانند MySpace ، توییتر ، فیس بوک ، یوتیوب و لینکدین همراه می شوند. این سایت ها به کاربران اینترنت اجازه می دهد تا آنچه را که دارند و آنچه را که می دانند با دیگران به اشتراک بگذارند. آنها می توانند پیوندها ، مطالب ، نظرات و مشاوره را به اشتراک بگذارند. استفاده از شبکه های اجتماعی برای گسترش مشاغل یا مخاطبین شخصی و ایجاد ترافیک وب نیز به عنوان بهینه سازی رسانه های اجتماعی (SMO) شناخته می شود. SMO همچنین می تواند یک ابزار مفید برای تقویت بهینه سازی موتور جستجوگر سایت (SEO) باشد.

یک مزیت بزرگ استفاده از شبکه های اجتماعی برای تقویت سئو به دلیل رایگان بودن آن است. بیایید با آن روبرو شویم ، به عنوان شغلی به دنبال مؤثرترین راههای تبلیغ در حالی که هزینه های خود را کم می کنید. شبکه های اجتماعی محبوب است زیرا بیشتر رایگان است. اینها شامل شبکه های اجتماعی است که قبلاً نیز ذکر شد و سایرین. تنها چیزی که هزینه می کند وقت شما (بالقوه هدر رفته) است.

بدانید که چگونه از شبکه های اجتماعی استفاده کنید تا این کلمه را وارد بازار هدف خود کنید. اگر شما یک محصول یا خدمات محلی دارید ، بدیهی است که نمی خواهید وقت خود را برای هدف قرار دادن مردم در سراسر جهان تلف کنید. با استفاده از شبکه های اجتماعی برای یافتن دیگران در منطقه خود و با همان علایق ، می توانید پیام خود را به طور موثری به یک بازار هدف خاص منتقل کنید. به عنوان مثال ، خدمتی با عنوان Twellow (twellow.com) وجود دارد که مانند صفحات زرد توییتر است. این امکان را به شما می دهد تا مشاغل خود را در دایرکتوری مشترکین توییتر ثبت و لیست کنید. شما می توانید تجارت خود را در یک دسته خاص لیست کنید که شخصی بتواند شما را با یافتن شما در حوزه خدمات خود دنبال کند. چگونه این مربوط به SEO است؟ به جای تمرکز بر کلمات کلیدی رقابتی برای یک منطقه جغرافیایی گسترده ، از آنها به شکلی هدفمند استفاده خواهید کرد. ترکیبی از توییتر و Twellow به شما امکان می دهد تا محبوبیت پیوند را برای منطقه و طاقچه های خود بدست آورید که در نهایت به دلیل کلمات کلیدی مورد نظر که استفاده می کنید ، رتبه های بالاتری را در SERP بدست می آورید.

وبلاگ خود را با محصول یا خدمات خود مرتبط نگه دارید. وبلاگ ها جنبه مهمی در شبکه های اجتماعی است ، به خصوص اگر به دیگران اجازه دهید نظر دهید. به یاد داشته باشید که می خواهید افراد به وب سایت شما برگردند و یکی از راه های انجام این کار ، ارائه اطلاعات جالب ، به روز و مرتبط است. با این حال این فقط به ایجاد پیوندهای ورودی کمک نمی کند که برای SEO مفید باشد. وبلاگ شما ، اگر مربوط به طاقچه شما باشد ، به دیگران کمک می کند تا به شما به عنوان یک متخصص در زمینه خود احترام بگذارند. راهی برای یافتن موضوعات مربوط به این است که به Google News بروید و ببینید چه چیزی محبوب و پرطرفدار در حوزه تجارت شما است.

شما اعتماد ایجاد می کنید و می توانید با پیوستن به گروه ها و مشارکت ، بازار هدف خود را مطالعه کنید. آنچه نهادهای تجاری معمولاً انجام می دهند این است که کمکهایی از قبیل مقاله به دایرکتوری ها انجام دهند تا به دیگران در جامعه کمک کنند. آنها مقالات خود را در سایت های شبکه های اجتماعی اعلام می کنند. ایجاد مشارکت چندین هدف را ارائه می دهد. اول ، به شما امکان می دهد احترام به عنوان یک متخصص در منطقه طاقچه خود ایجاد کنید. دوم ، روند احترام باعث ایجاد اعتماد نیز می شود. سوم ، به شما امکان می دهد وقتی که نظرات آنها را می خوانید ، دیگران را در گروه چه علتی دارند. وقتی احساس تقاضا می کنید ، می توانید تبلیغات خود را هدف گذاری کنید.

موتورهای جستجوگر شبکه های اجتماعی را که به SEO سایت کمک می کند ، بررسی می کنند. شبکه های رسانه های اجتماعی محبوب در فهرست Google رتبه بالایی دارند و بنابراین مرتباً بررسی می شوند. در حالی که ممکن است بحثی در مورد ارزش بک لینک های سایت شما از سایت های رسانه های اجتماعی وجود داشته باشد ، اما هنوز هم از نظر ساخت آنها در دسترس برای کلیک برای کسی ارزشمند هستند. در مورد نمایه سازی ، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام صحبت در مورد شبکه های اجتماعی در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، با فیس بوک ، اگر صفحه نمایه شخص عمومی نباشد ، پیوندهای موجود در آن صفحه توسط خزنده نمایه سازی Google خوانده نمی شوند ، بنابراین باید مطمئن شوید این پروفایل عمومی است.

فقط به SMO اعتماد نکنید. استراتژی های سنتی SEO هنوز هم به همان اندازه مهم هستند. موتورهای جستجو در اسرع وقت با روند رسانه های اجتماعی سازگار هستند ، اما هیچ جایگزینی برای جایگزینی در طراحی صفحه مناسب و محتوای مرتبط با محور کلمات کلیدی محبوب وجود ندارد.

ارسال به توییتر


Source link

سئو سایت

اشتراک

ارسال نظر