10 ژانویه

راهنمای نهایی Akihabara (秋葉原) – باید برای انیمه ها و اسباب بازی های اسباب بازی در توکیو بازدید کنید

عکس akihabara
عکس توسط nakashi

آکیهابارا (ژاپنی: 秋葉原) در حوالی ایستگاه Akihabara در بخش Chiyoda در توکیو ، ژاپن واقع شده است. آکیهابارا نام مستعار را بدست آورد شهرک برقی آکیهابارا (電 気 آکیهابارا دنکی گای) برای داشتن منطقه خرید عمده برای کالاهای الکترونیکی و انیمه خانگی.

در حال حاضر ، اکیمابارا از نظر بسیاری به عنوان یک مرکز فرهنگی otaku و منطقه خرید بازی های ویدیویی ، انیمه ، مانگا و کالاهای رایانه ای در نظر گرفته شده است. نمادهای انیمه محبوب و مانگا به طرز چشمگیری در مغازه های این منطقه نمایش داده می شود ، و کافه های خدمتکار بی شماری در سراسر منطقه یافت می شوند.

یک یادداشت ویژه برای تجربه بیشتر بازدید روزهای یکشنبه ، چو دوری است ، خیابان اصلی از ساعت 1 تا 6 عصر (تا 5 عصر از اکتبر تا مارس) برای تردد خودروها بسته است.

برجسته فروشگاه های بزرگ زنجیره ای و باید برود!

فروشگاه های بزرگ زیادی در Akihabara وجود دارد و اینها برخی از مکان های توصیه شده برای تهیه بودجه های عالی هستند.

اگر از وسایل عاشق باشید عاشق Akihabara هستید و تعداد زیادی مغازه الکترونیکی کوچک و بزرگ وجود دارد. اگر به دنبال کالاهای رایانه ای بزرگ و مارک شده هستید ، به فروشگاه بزرگ الکترونیکی زیر مراجعه کنید:

دوربین Yodabashi

از 9:30 صبح تا 10 عصر روزانه افتتاح می شود ، این ساختمان 9 طبقه همه چیز را از رایانه ، دوربین ، فیلم ، بازی ، اسباب بازی ، مد ، لوازم التحریر ، کفش ، هدایا و موارد دیگر به فروش می رساند. این همه چیز برای هر دو جنس و بازدید از آن برای همه گردشگران وجود دارد.

عکس دوربین Yodobashi
عکس توسط emrank


دون کوجیوت

Don Quijote روزانه از 9 صبح تا 5 عصر باز می شود ، Don Quijote یک فروشگاه اینترنتی تخفیف است که همه چیز را از اسباب بازی ، مد ، مواد غذایی ، شیرینی ، لوازم التحریر و کالاهای الکترونیکی حمل می کند. همچنین در طبقه 8 فروشگاه توجه داشته باشید گروه پاپ AKB48 که نمایش های روزانه در (3000 en) دارد. مکانی عالی برای بازدید از معامله ها و هدایای عالی

عکس Don Quijote akihabara
عکس توسط دیک توماس جانسون


خیابان Akihabara Junk

اگر به دنبال کالاهای الکترونیکی بسیار ارزان هستید ، نمی خواهید Akihabara راز درست پشت جاده اصلی شلوغ را از دست دهید. شناخته شده فروش بسیاری از لوازم الکترونیکی استفاده شده و جدید. شما می توانید معامله های بسیار ارزان قیمت در خیابان Junk بیابید.

عکس خیابان Akihabara Junk
عکس توسط Hikosaemon

منطقه فرهنگ های آکیبا

اگر طرفدار چهره های انیمه هستید و به دنبال معاملات عالی هستید می خواهید این مجموعه بزرگ ارزان قیمت همه را در یک ساختمان زیبا ببینید. راهنماها به ندرت در مورد این مکان صحبت می کنند زیرا این یک گوهر پنهان است که فقط افراد محلی می دانند و از آن بازدید می کنند. همچنین دارای بیشترین انتخاب از چهره های پیش فروش برای فروش است.

AKIBA カ ル チ ャ ー ズ ZONE عکس
عکس توسط MiNe (sfmine79)

نارنگی

روزانه 12 تا 8 عصر باز می شود. به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های مانگا و انیمه توصیف شده است. این شعبه در آکیهابارا است و برای افرادی که به دنبال مانگا نادر و جمع آوری شده ، ارقام ، پوسترها ، سی دی ، عروسک ها و انواع دیگر کالاهای مرتبط با مانگا می شوند ، ضروری است.

عکس ماندارین آکیهابارا
عکس توسط streetviewer

در Akihabara ارزان می خورد

اگر زیاد بودجه دارید و می خواهید غذای خوبی بخورید ، بسیار توصیه می شود ، توصیه می کنیم حتماً این موارد را بررسی کنید سایزریا. در طول ساعت ناهار آنها نوشیدنی و قهوه رایگان نامحدود به همراه دارد. در امتداد جاده اصلی با موقعیت نقشه زیر واقع شده است:

عکس saizeriya
عکس توسط majill

سایر مکانهای جالب برای بازدید

  • Softmap – از 10 صبح تا 9 شب (فروش محصولات متقاضی ، رایانه های استفاده شده و موارد دیگر را می فروشید)
  • Laox – از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر (تعداد زیادی مورد بدون مالیات اما ممکن است در قیمت گران باشد)
  • یامادا دنکی – 10 صبح تا 10 شب (فروشگاه LABI با فروش رایانه و کالاهای خانگی را اجرا می کند)
  • کافه های خدمتکار (رستوران های با مضمون cosplay – هشدار ارزان نیست)
  • سوپر سیب زمینی – 11 صبح تا 8 عصر (انواع بازی های ویدیویی را می فروشد)
  • کافه گوندام – 10 صبح تا 10:30 بعدازظهر (کافه با مضمون گوندام)
  • کافه و فروشگاه AKB48 – 11 صبح تا 10 شب
  • Square Enix Cafe توکیو – 9 صبح تا 10:00 (درست در زیر ساختمان Yodobashi Akiba برای طرفداران Final Fantasy قرار دارد!)

رسیدن به Akihabara

ایستگاه Akihabara توسط JR Yamanote Line ، Tsukuba Express ، JR Keihin-Tohoku Line ، JR Sobu Line و Hibiya Subway Line سرو می شود. ایستگاه Suehirocho در خط مترو Ginza در قسمت انتهایی شمالی منطقه واقع شده است.

از ایستگاه توکیو – هزینه در مورد 140 پوند (رسیدن به 4 دقیقه)

Akihabara دو ایستگاه در شمال ایستگاه توکیو توسط JR Yamanote یا Keihin-Tohoku Line است.

از ایستگاه Shinjuku – هزینه در مورد 140 پوند (رسیدن به 4 دقیقه)

از JR Chuo Line (سرویس سریع رنگ نارنجی) از Shinjuku به ایستگاه Ochanomizu (10 دقیقه) بروید و انتقال را به JR Sobu Line (سرویس محلی با رنگ زرد) برای یک ایستگاه دیگر به Akihabara (2 دقیقه) انجام دهید.

میزبانی وب


Source link

کسب درآمد

اشتراک

ارسال نظر