12 ژانویه

نحوه تهیه بلیط هواپیما ارزان و ارزان در توکیو ژاپن

سلام آیا شما به اندازه ما ژاپن را دوست دارید؟ اگر به راهنمایی هایی در مورد مسافرت در آنجا نیاز دارید ، راهنمای نهایی من در ژاپن را اینجا ببینید. اگر به اکثر بسته های تور نگاه کنید ، یک بسته تور 6 روزه فقط برای 1 نفر می تواند به راحتی 3 هزار دلار SGD قیمت داشته باشد +. برای صرفه جویی در هزینه برای سفر ، بهتر است همیشه به صورت رایگان و آسان سفر کنید.

اکنون روزها وب سایتهای زیادی برای مقایسه سفر وجود دارد که به ما در یافتن پروازهای ارزان کمک می کنند. این 3 سایت پیشنهادی برتر من در زیر هستند:

  1. CheapTickets.sg
  2. Trip.com
  3. www.SkyScanner.com

مبلغ سه را ، یکی از آنچه که من پیدا کردم توانسته است بهترین بلیط های بلیط هواپیما ارزان را به من بدهد CheapTickets.sg است. در زیر تصویری از رزرو اخیر من در CheapTickets.sg ساخته شده است که توانستم آن را دریافت کنم 2 بلیط برای سنگاپور به توکیو فقط با 575 دلار ارزان است که شامل TAX است که بسیار ارزان است!

تصویر رزرو از سفر من از سنگاپور به توکیو از CheapTickets.sg

هشدار از سایت های بلیط سفر SCAM!

بسیاری از سایت های رزرو سفر بصورت آنلاین وجود دارد و هر سایت مسافرتی یکسان نیست. بنابراین بسیار مهم است که قبل از انجام رزروهای خود ، تکالیف تحقیقاتی خود را برای بررسی هر وب سایت سفر به Google انجام دهید.

به طور کلی این مواردی است که می توانید قبل از انجام پرداخت در هر وب سایت ، در هر سایت رزرو سفر بررسی کنید

  • اطمینان حاصل کنید که آنها شماره قابل تماس دارند
  • مطمئن شوید که یک آدرس مشخص است که در آن محل کار آنها وجود دارد ، تعجب کنید که برخی از سایت های مسافرتی تماس با آنها را سخت کرده اند. که نشانه آن است که آنها به شما خدمات بد مشتری می دهند.
  • از وب سایتهایی مانند www.trustpilot.com برای بررسی بازدیدهای وب سایت قبل از انجام رزروهای خود استفاده کنید (توجه داشته باشید که به هر سایتی زیر 3 ستاره من اجتناب کنید)

پیش قیمت بلیط ارزان قیمت رزرو کنید

شخصاً وقتی برنامه تعطیلات را تهیه کردم ، اغلب حداقل حداقل 2 تا 3 ماه از قبل برنامه ریزی می کردم و نظارت می کنم چه زمانی بهترین زمان برای سفر و رزرو بلیط هواپیما است.

نکته جالب دیگر ، همیشه برای مقایسه قیمت ها در اسلات روز مختلف انتخاب کنید و کدام روز بهترین و ارزان ترین راه برای سفر است!

پروازهای حمل و نقل همیشه ارزان تر است!

معمولاً پروازهای ترانزیتی ارزانتر از پروازهای مستقیم است. در زیر مثالی آورده شده است

اگر قصد پرواز به توکیو را دارید ، توجه داشته باشید که دو فرودگاه در توکیو وجود دارد. یکی از آنها فرودگاه ناریتا و دیگری فرودگاه هاندا است.

همانطور که از بالا مشاهده می کنید ، هواپیمایی ژاپن 771 دلار قیمت دارد که یک پرواز مستقیم از سنگاپور به هاندا است. اما اگر با دو پرواز دیگر مقایسه کنید که ارزان تر است زیرا پروازهای ترانزیتی هستند.

برای پرواز ترانزیت بهتر است بافر در حدود 2 تا 3 ساعت در فاصله باشد تا زمانی برای تغییر پرواز داشته باشید و عجله نداشته باشید.

همیشه برای پرواز به هاندا رزرو کنید

به همین دلیل است زیرا 1 ساعت 20 دقیقه یا بیشتر طول می کشد تا از فرودگاه ناریتا به شهر برسید. این هم به همین دلیل است که بیشتر مواقع مشاهده می کنید پروازهای ارزانتر به سمت فرودگاه ناریتا در حال حرکت هستند.

با این حال ، مواردی نیز وجود دارد که پروازهای ارزان به فرودگاه هاندا نیز به همان میزان 600 دلار SG کم داشته باشید که فقط باید قیمت پروازها را رصد کنید.

تجربیات خود را با رزرو سایت های مسافرتی در زیر به اشتراک بگذارید!

آیا سایت مسافرتی دارید که ترجیح می دهید رزرو خود را انجام دهید؟ در زیر تجربیات خود را در مورد آنها توضیح دهید تا بتوانیم آنها را در اینجا با جامعه به اشتراک بگذاریم

خدا برکت دهد.

میزبانی وب


Source link

کسب درآمد

اشتراک

ارسال نظر