08 اکتبر

چگونه می توان از وب سایت تجارت الکترونیکی خود مراقبت کرد؟

طبق آماری ، حداکثر 41 درصد فروشگاه های آنلاین بر اساس بستر Woocommerce ساخته شده اند که یکی از محبوب ترین راه حل های تجارت الکترونیکی در جهان است. یکی از دلایل اصلی این امر شامل بسیاری از ویژگیهای قدرتمند ، تنظیمات هوشمند است که الزامات بسیاری از توسعه دهندگان ، صاحبان وب سایت را فتح کرده و برآورده کرده است.

یک شخص یا سازمان می تواند فقط با چند محصول شروع کند. آنها به مرور زمان رشد می کنند و ممکن است نیاز به افتتاح یک فروشگاه آنلاین باشد. بستر WooCommerce متولد شد تا به آنها در انجام این کار کمک کند.

اگرچه وب سایت کوچک یا بزرگی است که می تواند تعداد کمی از محصولات خود را بفروشد ، اما اگر بخواهید بدون نقص و پایدار از آنها استفاده کنید ، وب سایت شما به حفظ امنیت و مراقبت مناسب نیاز دارد. در صورت انجام موارد زیر سردرد کمتر خواهید داشت:

1. افزونه ها را به صورت ماهانه به روز کنید
مانند هر افزونه وردپرس ، نسخه های بروزرسانی امنیتی نیز وجود دارد که بطور منظم برای WooCommerce منتشر می شوند. هر نسخه بروزرسانی خطاهای نسخه قبلی را برطرف می کند. اگر مدت زمان طولانی به روزرسانی را نادیده بگیرید ، وب سایت شما در معرض خطر نقض امنیت قرار گرفته و خطاها و حوادث بسیاری را تجربه خواهد کرد.

مثال: در Cmsmart همیشه نسخه های جدیدی را برای محصولاتی مانند نسخه 3.2.3 طراحی تی شرت وردپرس ، نسخه 5.5.2 وردپرس PrintStore منتشر کنید

2. بستر میزبانی مناسب را انتخاب کنید
امنیت و عملکرد وب سایت تحت تأثیر میزبان و سیستم عامل قرار دارد. بنابراین وردپرس هنگام استفاده از سرور میزبان یک بستر مناسب در نظر گرفته می شود

توجه داشته باشید:

– اگر در یک محیط میزبانی مشترک کار کنید ، وب سایتهای وردپرس بدتر عمل می کنند

– اطمینان حاصل کنید که سرور شما می تواند یک پایگاه داده بزرگ از وب سایت WooCommerce را اداره کند.

– هرچه سفارشات بیشتر در یک صفحه وب پردازش شوند ، داده های بیشتری که باید در یک پایگاه داده ذخیره شوند ، بیشتر است.

– وب سایت شما با بزرگتر شدن پایگاه داده از منابع بیشتری برخوردار می شود

– اگر سرور نتواند رشد وب سایت را کنترل کند ، سرعت بارگیری کاهش می یابد. برای جلوگیری از این امر ، باید افزونه WooCommerce را به روز کنید

3. نظارت امنیتی 24/7 تنظیم کنید
در سال های اخیر ، وردپرس به دلیل سیستم های مدیریت محتوا ، به هدف اصلی هکرها تبدیل شده است. بنابراین امنیت وب سایتهای WooCommerce یک مسئله بسیار نگران کننده است. اما ، با وجود حمله ، پایگاه داده و اطلاعات مشتری دزدیده نمی شود.

توصیه برای جلوگیری از این مسئله ، تنظیم امنیت 24/7 برای حذف بدافزار در وب است. هکرها می توانند با نوشتن سیستم فایل در هنگام سوراخ ، کد مخرب را در وب سایت ها جاسازی کنند.

4- نسخه پشتیبان تهیه روزانه را پیکربندی کنید
هیچ توسعه دهنده وب یا مالک وب نمی خواهد وب سایت خود را به هر دلیلی خراب کند. با این وجود ، گاهی اوقات ما هنوز مجبوریم با این واقعیت روبرو شویم که یک وب سایت به دلایلی خراب شود. خوشبختانه ، با امنیت روزانه پایگاه داده و پروتکل های پشتیبان ، می توان آن را به راحتی برطرف کرد.

اگر متأسفانه ، خرابی وب شما ، محتوای و داده های خود را از دست نخواهید داد زیرا نسخه پشتیبان تهیه شده قبلی وجود داشت. این عالی است ، اینطور نیست؟ نمی دانید اگر تمام مطالب موجود در وب سایت به طور کامل خالی شود ، چه اتفاقی خواهد افتاد ؟؟؟؟

در بالا 4 روش وجود دارد که به شما کمک می کند تا از وب سایت تجارت الکترونیکی خود بهتر مراقبت کنید. با این حال ، این همه چیز نیست. با ما همراه باشید و منتظر قسمت بعدی این مقاله برای اطلاعات مفید تر باشید. اگر سؤالی دارید ، لطفاً از طریق ایمیل [email protected] یک سؤال بگذارید. ممنون از خواندن

وینسنت
مدیر مشاور فروش

اسکایپ: زنده: vincent_4281
تلفن / واتس اپ: +84 868 901 261
ایمیل: [email protected]


Source link

سئو سایت

اشتراک

ارسال نظر